Futbolean jokatuko dute asteburuan LHko ikasleek

Datorren asteburuan LH 3, LH4, LH5 eta LH6 mailetako neskek eta mutilek futbol partidak izango dituzte. LH 3 eta LH4 mailetakoek areto futbolean jokatuko dute eta LH5 eta LH6 mailetako ikasleek, berriz, futbol 8an. Ikusi ordutegiak.

Areto futbola

4.   Jardunaldia  (2019-03-30)

Benjaminak 3. maila

K. ETXEGARAI A – IKASBERRI A                    IKASBERRI                  11:00                           

K. ETXEGARAI B – IKASBERRI B                    IKASBERRI                  10:00

K. ETXEGARAI C – IKASBERRI C                    IKASBERRI                  12:00

K. ETXEGARAI D – IKASBERRI D                    IKASBERRI                  09:00               

K. ETXEGARAI E – X. MUNIBE G            IRAURGI                    12:00              

K. ETXEGARAI F – X. MUNIBE H            IRAURGI                    11:00

FLOREAGA A – X. MUNIBE A                 FLOREAGA                  09:00

FLOREAGA B – X. MUNIBE B                  FLOREAGA                  10:00

FLOREAGA C – X. MUNIBE C                  FLOREAGA                   11:00

IRAURGI A – X. MUNIBE D                      FLOREAGA                  10:00

IRAURGI B – X. MUNIBE E                       FLOREAGA                  11:00

IRAURGI C – X. MUNIBE F                       FLOREAGA                  12:00

Benjaminak 4. maila

K. ETXEGARAI E – IKASBERRI A                    UROLA                        12:00   

K. ETXEGARAI F – IKASBERRI B                     UROLA                        11:00

K. ETXEGARAI D – IKASBERRI C                    UROLA                         10:00

IRAURGI A – X. MUNIBE D                  ELKARGUNEA             12:15                          

IRAURGI B – X. MUNIBE E                   ELKARGUNEA             11:15  

IRAURGI C – X. MUNIBE F                    ELKARGUNEA             10:15

IRAURGI D – X. MUNIBE A                  ELKARGUNEA             09:15

FLOREAGA A – X. MUNIBE B                FLOREAGA                  12:00

FLOREAGA B – K. ETXEGARAI C                     IRAURGI                      09:00

K. ETXEGARAI A – K. ETXEGARAI G               UROLA                         09:00

K. ETXEGARAI B – X. MUNIBE C        IRAURGI                       10:00

Futbol 8

4.   Jardunaldia  (2019-03-30)

Alebinak 5. maila

FLOREAGA A – K. ETXEGARAI C                    AZPEITIA 2                  10:00                           

X. MUNIBE A – X. MUNIBE D              AZKOITIA 1                  10:00

IRAURGI C – IKASBERRI B                              AZPEITIA 2                   11:00

FLOREAGA B – K. ETXEGARAI D                    AZPEITIA 2                  09:00               

K. ETXEGARAI A – ERREZIL                            AZPEITIA 2                   10:00              

X. MUNIBE C – K. ETXEGARAI E          AZPEITIA 1                 09:00

IRAURGI D – IRAURGI B                                   AZPEITIA 2                  12:00

X. MUNIBE E – X. MUNIBE B              AZKOITIA 1                  09:00

K. ETXEGARAI B – IKASBERRI A                    AZPEITIA 2                  09:00

IKASBERRI C – IRAURGI A                    AZPEITIA 2                  12:00        

ALEBINAK 6. MAILA

FLOREAGA A – IRAURGI B                              AZKOITIA 2                 09:00

X. MUNIBE D – K. ETXEGARAI A       AZPEITIA 1                  10:00

IKASBERRI B – X. MUNIBE C             AZKOITIA 2                  10:00

X. MUNIBE B – IKASBERRI A              AZKOITIA 2                  11:00

IRAURGI A – X. MUNIBE A                    AZPEITIA 2                  11:00

FLOREAGA B – K. ETXEGARAI B                    AZKOITIA 1                  11:00

K. ETXEGARAI C – K. ETXEGARAI D               AZPEITIA 1                  09:00

Kategoria: Sailkatu gabea. Gorde lotura.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude