Futbol partidak izango dituzte asteburuan LHko ikasleek

Datorren zapatuan, apirilak 13, LH mailako ikasleek 5. jardunaldiari dagozkien futbol partidak izango dituzte. LH3 eta LH4 mailetako ikasleek areto futbola izango dute, eta LH5 eta LH6 mailetakoek futbol 8a.

BENJAMINAK LH 3

K. ETXEGARAI A – IRAURGI A                         IRAURGI                      10:00                           

K. ETXEGARAI B – IRAURGI B                         IRAURGI                      09:00

K. ETXEGARAI C – IRAURGI C             IRAURGI                      11:00

K. ETXEGARAI D – X. MUNIBE C       X. MUNIBE                   11:00               

K. ETXEGARAI E – IKASBERRI A                    IKASBERRI                  11:00               

K. ETXEGARAI F – IKASBERRI B                     IKASBERRI                  12:00

IKASBERRI C – X. MUNIBE A              X. MUNIBE                   12:00

IKASBERRI D – FLOREAGA C       X. MUNIBE                   11:00

FLOREAGA A – X. MUNIBE D           X. MUNIBE                   10:00

FLOREAGA B – X. MUNIBE E              X. MUNIBE                   09:00

X. MUNIBE G – X. MUNIBE F        X. MUNIBE                   10:00

X. MUNIBE H – X. MUNIBE B             X. MUNIBE                   12:00

BENJAMINAK LH 4

K. ETXEGARAI A – FLOREAGA A                    ELKARGUNEA             12:15                           

K. ETXEGARAI B – FLOREAGA B                    ELKARGUNEA             11:15   

K. ETXEGARAI C – IRAURGI B              IRAURGI                       12:00   

K. ETXEGARAI D – X. MUNIBE A       UROLA                    12:00               

K. ETXEGARAI E – X. MUNIBE B           UROLA                       11:00

K. ETXEGARAI F – X. MUNIBE C             UROLA                    09:00

K. ETXEGARAI G – X. MUNIBE D           UROLA                     10:00

IRAURGI A – X. MUNIBE E            ELKARGUNEA             10:15

IRAURGI C – X. MUNIBE F               ELKARGUNEA             09:15

IRAURGI D – IKASBERRI C                              IKASBERRI                  10:00

IKASBERRI A – IKASBERRI B                          IKASBERRI                  09:00


KIMUAK LH 5

IKASBERRI B – K. ETXEGARAI D                    AZPEITIA 2                  11:00                           

X. MUNIBE D – ERREZIL                  SANJUN 2                    10:00

K. ETXEGARAI C – K. ETXEGARAI E               AZPEITIA 2                 10:00   

FLOREAGA A – IRAURGI B                              AZPEITIA 2                   11:00   

X. MUNIBE A – X. MUNIBE B                  SANJUN 2                    11:00               

IRAURGI C – IKASBERRI A                              AZPEITIA 2                   12:00

FLOREAGA B – IRAURGI A                              AZPEITIA 2                   12:00

K. ETXEGARAI A – K. ETXEGARAI B               AZPEITIA 2                  09:00

X. MUNIBE C – X. MUNIBE E                 SANJUN 2                    09:00

IKASBERRI C – IRAURGI D                              AZPEITIA 2                   09:00   

KIMUAK LH 6

FLOREAGA A – X. MUNIBE D                  SANJUN 1                   11:00

IKASBERRI B – K. ETXEGARAI A                    AZPEITIA 1                  10:00

X. MUNIBE B – IRAURGI B                   SANJUN 1                    09:00

IRAURGI A – X. MUNIBE C                    SANJUN 1                    10:00

FLOREAGA B – IKASBERRI A                         AZPEITIA 1                  09:00

K. ETXEGARAI C – X. MUNIBE A         AZPEITIA 2              10:00

K. ETXEGARAI D – K. ETXEGARAI B               AZPEITIA 1                   09:00   

Kategoria: Sailkatu gabea. Gorde lotura.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude