Saskibaloi saioa egingo dute LHko ikasle guztiek

Zapatu honetan, urtarrilak 18, LHko ikasleek saskibaloi saioa izango dute. Ikusi ondoren mailaz-mailaz jokatuko dituzten partiden ordutegiak:

LH 3

Xabier Munibe A – Karmelo Etxegarai A                      X.MUNIBE 1            9:00

Xabier Munibe B – Karmelo Etxegarai B                      X.MUNIBE 1            10:00

Xabier Munibe C – Karmelo Etxegarai C                       X.MUNIBE 1            11:00

Xabier Munibe G – Karmelo Etxegarai F                       X.MUNIBE 1            12:00

Xabier Munibe E – Ikasberri C                                         PERDILLEGI            12:00

Xabier Munibe F – Iraurgi C                                             UROLA 1                  11:00

ATSEDENA: Xabier Munibe D

Karmelo Etxegarai D – Ikasberri A                                   PERDILLEGI            9:00

Ikasberri B – Floreaga A                                                    PERDILLEGI             11:00

Iraurgi B – Karmelo Etxegarai E                                       PERDILLEGI            10:00 

Iraurgi A – Floreaga B                                                        FLOREAGA  1          9:00   

LH4

Karmelo Etxegarai A – Iraurgi D                                       UROLA 1                  12:00

Xabier Munibe A – Karmelo Etxegarai D                   UROLA 1                  10:00

Ikasberri A – Xabier Munibe B                                    UROLA 1                  9:00

Karmelo Etxegarai B – Floreaga A                                   FLOREAGA  1          10:00

Karmelo Etxegarai C – Floreaga B                                  FLOREAGA  1          11:00 

Iraurgi B – Floreaga C                                                        FLOREAGA  1          12:00

Karmelo Etxegarai E – Xabier Munibe C                   UROLA 2                  9:00

Iraurgi A – Xabier Munibe G                                        UROLA 2                  10:00

Xabier Munibe H – Iraurgi C                                        UROLA 3                  9:00

Xabier Munibe F – Ikasberri B                                    UROLA 3                  10:00

Xabier Munibe D – Ikasberri C                                     UROLA 3                  11:00

Xabier Munibe E – Ikasberri D                                     UROLA 3                  12:00

LH5

Xabier Munibe A – Ikasberri B                                     IKASBERRI              12:00

Karmelo Etxegarai A – Iraurgi C                                       IRAURGI 1               12:00

Karmelo Etxegarai B – Ikasberri A                                   IRAURGI 1               11:00

Iraurgi A – Karmelo Etxegarai D                                       IRAURGI 1               10:00

Floreaga B – Errezil                                                             X.MUNIBE                10:00

Xabier Munibe B – Ikasberri C                                      X.MUNIBE                9:00

Xabier Munibe E – Iraurgi B                                          X.MUNIBE                11:00

Xabier Munibe D – Karmelo Etxegarai C                    X.MUNIBE                12:00

Karmelo Etxegarai E – Floreaga A                                   FLOREAGA  2          9:00

ATSEDENA: Xabier Munibe C

LH 6

Xabier Munibe A – Iraurgi B                                       UROLA  2                 11:00

Karmelo Etxegarai E – Floreaga C                                  UROLA 2                  12:00

Karmelo Etxegarai D – Iraurgi A                                     IRAURGI 1             9:00                           

Iraurgi D – Xabier Munibe B                                      X.MUNIBE FRO      12:00

Karmelo Etxegarai C – Floreaga B                                  X,MUNIBE FRO      9:00

Karmelo Etxegarai A – Xabier Munibe D                 X.MUNIBE FRO      11:00

Floreaga A – Xabier Munibe C                                    X.MUNIBE FRO      10:00

Iraurgi C – Ikasberri C                                                       IKASBERRI              10:00

Ikasberri B – Xabier Munibe E                                   IKASBERRI              9:00

Karmelo Etxegarai B – Ikasberri A                                 IKASBERRI              11:00

Kategoria: Sailkatu gabea. Gorde lotura.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude